SDH Jílové u Prahy

Hoří-li Vám stodola či dům, zavolejte hasičům!

7. 8. 2007 – úterý

Budíček začal v 720, o 10 minut později byla rozcvička s Lukášem a Štefanem. Po rozcvičce byla snídaně, a to chleba s pomazánkou. Ke snídani už někdo jedl svou svačinu – mrkev. Při snídani se přečetl vzkaz od Arnošta (viz konec dne), který se našel při rozcvičce. Po snídani následovalo volno. V deset hodin začal program – 3 hry s vodou a kelímky a hra s tričky a ponožkami. Po hrách se šlo opět do bazénu.

Je 1230, čas oběda. K obědu měla být rajská polévka – ale naštěstí byl kuřecí vývar a kuře s bramborem. Po obědě následuje již tradiční polední klid. Po plednim klidu si každý hrál, co chtěl, ale většina z nás dala přednost bazénu. Asi v půl páté se všichni dali do výroby květináčů ubrouskovou metodou. Po dokončení květináčů na nás čekala 24°C voda v bazénu. Asi po hodině „blbnutí“ v bazénu jsme šli na večeři.

Tentokrát na nás čekala vepřová játra s rýží. Po večeři se zabalily již hotové květináče do beden. Asi v půl desáté byli všichni na pokojích a chatkách. A asi kolem desáté večer se objevil na pokojích Bezhalvý rytíř Jáchym. Na chatky dorazil kolem půlnoci, kdy již všichni spali.

 

Vzkaz od Arnošta:

 

17.08.2007 15:54:55
hasicka123
Děkujeme za Vaší návštěvu a přejeme Vám hezký den.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one