SDH Jílové u Prahy

Hoří-li Vám stodola či dům, zavolejte hasičům!
5.9.2007
12.9.2007
19.9.2007
26.9.2007

Středa 5.9.2007

A je tu první schůzka po prázdninách =). Počasí nebylo moc příjemné – byla zima a občas pršelo, a tak jsme se sešli kolem půl páté v klubovně. Na dnešní schůzku se dostavilo pouze 9 dětí, a tak jsme si povídali o prázdninách a hráli různé hry : šachy, žížaly, karty a někdo si kreslil. Dneska k našim vedoucím – Blance,Katce a Jitce – přibyla ještě „nová" praktikantka Lucka. Pro většinu  z nás, ale nebyla nová, protože až dosud chodila do oddílu s námi. Dnes se nic nedělo, a tak nás vedoucí (a praktikantka ) pustili domů před šestou !!!!!!!


Středa 12.9.2007

Opět jsme se sešli v půl páté před zbrojnicí. Příliš mnoho nás nepřišlo, ale kvůli novým lidem jsme opakovali na podzimní soutěž, která se už blíží.Když nás to už přestalo bavit, vzali jsme míče  a vyrazili jsme přes náměstí za muzeum.Chviličku jsme pantomimou předváděli zaměstnání svých rodičů, a pak už jsme hráli vybíjenou a nebo jsme si jen tak házeli. Nakonec jsme si jenom povídali, protože k nám přiběhl úplně cizí pes a začal se honit za míčem. Z parku jsem odešli před šestou hodinou.

Vedoucí : Katka  a Blanka + Lucka a Lukáš


Středa 19.9.07

Dneska je s námi na schůzce pouze Blanka a Lucka s Lukášem. Nejdříve jsme šli do klubovny, a když byla zapsaná docházka, všichni jsme se vydali na školní hřiště. Když jsme dorazili na místo, starší kluci i holky šli hrát fotbal a mladší se učili zdravovědu a topografii. Když nás (tzn. starší) přestal fotbal bavit, také jsme si něco zopakovali, a pak už jsme se pomalu vraceli na náměstí. Tady už jsme se všichni rozešli do svých domovů.


Středa 26.9.2007

Na dnešní schůzce budeme hodně opakovat, protože se blíží podzimní soutěž - 1. kolo hry Plamen. Nejprve jsme si rozdělili a vyzkoušeli uniformy. Potom Lukáš s Luckou začali mladší učit topografii a různé věci ohledně celé soutěže. Starší se vzájemně zkoušeli mezi sebou a přitom dělali velký nepořádek a hluk. Katka se na ně zlobila.

Nakonec, když jsme si (skoro) všechno zopakovali, jsme uklidili klubovnu a rozešli se domů. Příští středu budeme střílet ze  vzduchovek.

17.09.2007 15:33:29
hasicka123
Děkujeme za Vaší návštěvu a přejeme Vám hezký den.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one