SDH Jílové u Prahy

Hoří-li Vám stodola či dům, zavolejte hasičům!

Jíloviště 7.10.2017

Dne 7.10. 2017 se konaly hasičské závody: podzimní část hry Plamen v Jílovišti. Jedná se o branný závod se šesti stanovišti: střelba ze vzduchovky, přelézání lana, zdravověda, topografie, uzlování, hasičské a technické prostředky.
Sraz byl v 6.45 hod na jílovském náměstí,kde jsme se scházeli a vyčkávali na poslední opozdilce. Když už jsme byli všichni, tak jsme se vydali objednaným autobusem do Jíloviště. Bylo chladno a nevlídno, zatím nepršelo....
Kus cesty jsme museli dojít lesem. Když jsme došli na místo,nechtěli jsme riskovat, že budeme promoklí a bude nám chladno, a tak jsme si postavili stan. Poté jsme šli na nástup, kde jsme se dozvěděli, kdy naše družstva poběží. Po dlouhém čekání na nás přišla řada - nejdříve vyběhla přípravka, po ní mladší a nakonec my - nejstarší. Závod byl náročný, ale i zábavný. Když jsme doběhli do cíle, šli jsme se obléci, abychom neprochladli. Naštěstí se hned po našem příjezdu do Jíloviště počasí umoudřilo: přestalo pršet, nefoukal vítr a dokonce vykukovalo chvílemi i sluníčko. S pocitem únavy, plni zážitků a s medailemi na krku, jsme spokojeni my účastníci, ale i vedoucí (kteří s námi trénovali) odjížděli domů. Družstva mladších získala 2., 3., 10. a 13. místo z 25, starších se umístili na krásném 3. a 6. místě ze 17 startujících hlídek.

napsala : Veronika Křečková (člen hlídky starších, která obsadila 3.místo)

Fotky od Michaela Dymka zde:
https://photos.app.goo.gl/NVlJA6an8il2rTMX2
17.10.2017 14:03:00
Radka150
Děkujeme za Vaší návštěvu a přejeme Vám hezký den.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one