SDH Jílové u Prahy

Hoří-li Vám stodola či dům, zavolejte hasičům!
Je opravu nutné, aby si děti nosily na schůzky dostatek pití (v tělocvičně je celkem teplo, sportují, a je tam dost suchý vzduch – větrání je velmi omezené!)

2) Připomínáme, že příspěvek na činnost je potřeba uhradit do konce října!!!

3) Je možnost zúčastnit se další soutěže „Orientační běh Cholupice 2013“ – počet družstev je omezen na jedno družstvo starších a jedno družstvo mladších (každé má 5 členů).

Přednostně by byli do družstva zařazeni ti, kteří se nezúčastnili podzimního Plamenu (tzn. A. Maroušková, L.Liška, V.Křečková, J Stachura). Má to však háček: soutěž se koná v sobotu 2.LISTOPADU a školní děti mají od středy 30. října prázdniny! Pokud by se Vaše dítě mohlo a chtělo soutěže zúčastnit, DEJTE NÁM VĚDĚT DO ÚTERÝ 22.ŘÍJNA!
Jedná se o orientační běh s několika stanovišti, některá jsou podobná jako na Plamenu (topografie, uzlování, střelba), další jsou o zručnosti (házení šipkami do terče, štafetový hod kládou), nebo o odhadu (1 m, 1 min.). Není se čeho bát! J

Pozn. pokud by se dalo dohromady i družstvo přípravky (také 5 členů) mohlo by jet také, ale pak bychom potřebovali opět pomoci s odvozem dětí!!!
Je třeba však brát v úvahu, že v listopadu je už dost chladné počasí, soutěž probíhá samozřejmě venku, zázemí = hasičská zbrojnice v Cholupicích, i když je dost velká, všichni se tam nevejdou. Občerstvení je zajištěno, přísun teplého čaje také!


Pokud máte nějaké dotazy, klidně se ptejte!
22.10.2013 19:23:23
Radka150
Děkujeme za Vaší návštěvu a přejeme Vám hezký den.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one